Kazanan yarışmacımızı tebrik ediyoruz!

Gözünü açtığı andan itibaren James Bond filmleriyle büyümüş olan ben için, günlük hayatımda kendimi 007 gibi hissetmem için bir şans. Note3’un geniş ekranı, sesli komut sistemi, Spen ile uygulanan çoklu pencere uygulaması ayrıca Gear'dan sosyal ağları takip edebilme özelliğiyle sanırım kendimi süper ajan gibi hissetmeme çok az kaldı. Galaxy Note 3 ve Gear'dan benim olsa, ben süper ajan olurdum.

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

Samsung Yetenek Yarışması, SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 09 Kasım – 26 Kasım 2013 tarihleri arasında www.trendlerisenyaz.com (ücretsiz) adresli Samsung web portalında duyurularak uygulanacaktır.

Yarışma ana konusu; katılımcıların, “Bir akıllı telefonla hayatını nasıl yazardın?” temasına üzerine, kendi özgün eserlerini, yaratıcılık, ilginçlik, yapıcı olma, farklılık yaratma başarı kriterlerine göre metin şeklinde yarışma sayfasına yükleyerek yarışmaya katılmalarıdır.

Katılımcılar, www.trendlerisenyaz.com (ücretsiz) adresli Samsung web portalında uygulama sayfasındaki forma Katılımcı Ad-Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi, Telefon bilgileri ile kayıt olup, yarışma konusunda, kendi özgün eserlerini metin şeklinde sayfaya yükleyerek yeteneklerini göstererek katılım yapabilirler. Yüklenen metinler free text formatında olmalıdır.

Yarışmaya sunulan yetenekli eserlerden uygun görülenler, bir kısmı veya tamamı, Samsung’un uygun göreceği Samsung ve Galaxy Note3 reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır ve uygun görülen yerlerde sergilenecektir. Bu bir profesyonel yetenek yarışmasıdır.

Yarışmaya internet üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.

Yarışmaya sunulan eserlerden, moderasyon yetkililerince yapılacak incelemeyle, yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan metinler yarışmaya esas alınacaktır.

Yarışma dönemi bittiğinde, 27.11.2013 – 02.12.2013 tarihleri arasında, yarışma özel jürisi tarafından yarışmaya sunulan tüm metinler, yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilerek başarılı 1 eser belirlenecektir ve bu eseri sunan kişiye Samsung Galaxy Note 3 + Gear sunulacaktır.

Kazananlar, 03.12.2013 tarihinde www.trendlerisenyaz.com adresli Samsung kampanya sayfasında ilan edilecektir.

Yarışma jürisi; SAMSUNG Türkiye yetkililerinden (Samsung Türkiye Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı ve Dijital Pazarlama/Sosyal Medya Uzmanı) ve dışarıdan konusunda uzman kişilerden (Samsung reklam ajansı Publicismodem Kreatif Direktör, Strateji ve Kreatif Takım Liderinden) oluşmaktadır.

Ayrıca, yarışmaya sunulan veya ödül kazanan eserlerden uygun görülenler, yarışma sayfasında yayınlanacaktır ve siteye üyesi kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir, SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama LTD. ŞTİ. ’nin uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Samsung’a ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır, katılmcı bu şartı ve sundukları eserler ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Samsung’a ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Yarışmada bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.

Ödül kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır. Katılımda sunulan kimlik ve e-mail, telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez. Ödül, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıt veya kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Samsung ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

Ödülleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.

Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir eser iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu metni yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir eser ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.

Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Samsung ve DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.

Samsung ve DenizAjans bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri eserler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Samsung ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Samsung ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Samsung ve DenizAjans, ödül kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalar da olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Samsung hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Samsung, yarışmaya katılarak form dolduran kullanıcılara gerektiğinde pazarlama ve bilgi amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.

Samsung’un yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Samsung, ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.

SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama LTD. ŞTİ. adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m - 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 04.11.2013 tarihli ve 58259698-255.05.02/3965-9925 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.

Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

SAMSUNG TRENDELERİ SEN YAZ ÇEKİLİŞ KAMPANYASI

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

Samsung Trendleri Sen Yaz Çekiliş Kampanyası, SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından, Samsung Galaxy Note 3 ürünleri için düzenlenmektedir. Kampanya, Türkiye genelinde, www.trendlerisenyaz.com (ücretsiz) adresli Samsung web sayfası üzerinden, 12.11.2013-19.11.2013 tarihleri arasında kesintisiz süren 10 dönem için uygulanmaktadır. Dönemlerin tarih ve saat bilgileri aşağıdadır.

No Kampanya Dönemi
Dönem Başlama Tarihi ve Saati Dönem Bitiş Tarihi ve Saati
1 12.11.2013 Saat 15:00 - 13.11.2013 Saat 14:59
2 13.11.2013 Saat 15:00 - 14.11.2013 Saat 10:59
3 14.11.2013 Saat 11:00 - 14.11.2013 Saat 14:59
4 14.11.2013 Saat 15:00 - 15.11.2013 Saat 10:59
5 15.11..2013 Saat 11:00 - 15.11.2013 Saat 14:59
6 15.11.2013 Saat 15:00 - 16.11.2013 Saat 14:59
7 16.11.2013 Saat 15:00 - 17.11.2013 Saat 14:59
8 17.11.2013 Saat 15:00 - 18.11.2013 Saat 10:59
9 18.11.2013 Saat 11:00 - 18.11.2013 Saat 14:59
10 18.11.2013 Saat 15:00 - 19.11.2013 Saat 14:59
Çekiliş Tarihi Çekiliş Saati İlan (web)
21.11.2013 12:30 22.11.2013

Samsung Trendleri Sen Yaz Çekiliş Kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde, kampanya süresince, Samsung Galaxy Note 3 ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı www.trendlerisenyaz.com(ücretsiz) adresli Samsung web sitesi uygulama sayfasındaki Samsung Galaxy Note 3 özel reklam videosunu izleyip video sonunda ekrana gelecek 1 adet reklam videosu ile ilgili soruya dair cevaplarını sunarak katılanlara her bir soruya verilen cevap için 1 çekiliş hakkı (başarı veya doğru cevap şartı aranmaksızın) verilerek Samsung Galaxy Note 3 tanıtımına yönelik olarak uygulanacaktır. Kampanya süresince sayfada, her bir uygulama döneminde 1 farkı video+soru olmak üzere toplam 10 dönem 10 farklı video ve 10 farklı soru yer alacaktır. Kampanyaya katılım, her 1 dönem için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Tweeter kullanıcı adı ve şehir bilgileri ile #trendbudur hashtagi ile tweeter üzerinden paylaşarak katılımcının, kampanyaya sunacağı katılım cevapları, twitter.com/trendlerisenyaz (ücretsiz) adresli Samsung kampanya tweeter sayfasına ulaşacaktır.

Kampanyaya sunulan cevaplardan kampanya konusuna ve genel ahlak kurallarına uygun görülenler kampanyaya ve gönderildiği tarihe göre ait olduğu dönemin çekilişine dahil edilecektir, sonraki dönemlere dahil edilmez.

Kampanyaya internet üzerinden tweeter üyelik bilgileri ile isteyen herkes ücretsiz katılabilir (isteyen herkes, ücretsiz tweeter kullanıcısı olabilir).

Kampanya sonunda, her bir dönemin toplam katılımcı datasından datasından ayrı ayrı yapılacak şirket çekilişiyle, her dönem 5 kişiye, 10 dönem toplamında 50 kişiye 1’er adet Çanta ikramiyesi verilecektir (Çanta; reklam görselli, kumaş, omuzdan askılı bez çantadır.) Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekiliş 21.11.2013 tarihinde yapılacak olup kazanalar 22.11.2013 tarihinde www.trendlerisenyaz.com(ücretsiz) adresli kampanya internet sayfasında ilan edilecektir.

Kazananların Tweeter üyelikleri üzerinden irtibata geçilerek isim, soyisim, telefon, adres ve eposta bilgileri doğrulanarak ikramiyeleri sunulacaktır.

İkramiyeler, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz kargo ile sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıt veya Tweeter üyeliğinde katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ikramiye kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

Sunulan cevaplardan uygun görülenler, SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından uygun görülen mecralarda, kampanyalarda, uygun görülen şekilde kullanılabilir. Katılımcı bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır, hiçbir hak talebinde bulunamaz.

Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da başvuru, katılım, web üyeliğinde katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

Katılımcılar, ödüllere ilişkin kampanya sonuçları ve kazananların değerlendirilmesinde, kampanya nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Bir çekilişte bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Katılımcı kendisine ait olmayan ya da başkasına ait izin almadığı hiçbir cevap metni sunamaz. İzin almadığı veya kendisine at olmayan metin sunumundan kaynaklı olacak her türlü sorundan metni gönderen katılımcı sorumludur.

SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem ve DenizAjans, bu kampanya katılım ve test esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

18 yaşından küçükler, SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem ve DenizAjans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Kazanılan ödül devredilemez ve paraya dönüştürülemez. Bu kampanya ödülleri ile ilgili olarak herhangi bir vergi yükümlülüğü yoktur.

SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem ve DenizAjans, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından ya da kampanya sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti., Publicismodem, Publicismodem ve DenizAjans, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Samsung’un kampanya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Samsung, ayrıca kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Samsung, bu kampanyaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.

SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. adına, bu kampanyanın, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 04.11.2013 tarihli ve 58259698-255.05.02/3974-9956 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.

Sayfa ve içeriğinin tüm hakları münhasıran SAMSUNG Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. ve bağlı şirketlerine aittir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.